Pytasz: co to jest najlepszy sposób, aby schudnąć?

Pytasz: co to jest najlepszy sposób, aby schudnąć?Jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów na zbliżający się urlop, stara metoda “kaloria kalorii” może być skuteczne. Połącz wystarcza dietę z dużą ilością ćwiczeń, i w krótkim czasie twoje ciało będzie rob swoje zapasy tłuszczu w poszukiwaniu energii. Stracisz na wadze-może nawet dużo masy, w zależności od tego, ile zjadł i zajmowali się sportem, zanim zaczął.

Ale weterani-dietetycy wiedzą, i wielu badania pokazują, że prawie wszystkie plany ograniczenia kalorii w końcu nie udać. Większość ludzi zyskują swój stary ciężar z powrotem, a następnie kilka.”Długoterminowy wskaźnik sukcesu w leczeniu otyłości jest okropny, dlatego co roku mamy nowe diety i metody leczenia utraty wagi, a także przemysł odchudzania na miliard dolarów”-mówi dr David Ludwig, endokrynolog, profesor zasilania w Harvard school of public health.

W swojej nowej książce zawsze głodny? Ludwig ataku obiegowa, co oznacza mniej je-to klucz do utraty wagi.

Kiedy redukcją kalorii, twoje ciało walczy z wielu sposobów, mówi. W pierwszej kolejności, nie umrzesz. “Głód jest bardzo mocny i bardzo prymitywny”, – mówi on (jak wie każdy, kto kiedykolwiek czuł się “kaca”). “Można zignorować go w ciągu kilku dni, tygodni lub miesięcy, lub oszukać go, pijąc dużo wody lub idąc na spacer, ale bardzo trudno zignorować go na zawsze.”

Podczas gdy czujesz głód, twój metabolizm również spada, w miarę jak twoje ciało stara się utrzymać energię. Oznacza to, że, naturalnie, spalać mniej kalorii, więc trzeba zmniejszyć jeszcze więcej z nich z diety, aby zachować skalę na spadkowej trajektorii, Ludwig wyjaśnia.

Rób to na tyle długo, i w końcu twój mózg będzie się liczyć, że pościsz (bo w jakimś stopniu). W tym momencie, to wywoła biologiczne reakcje, które mówią, że twoje grube komórki zaczynają przechowywać wszelkie kalorie mogą dostać w swoje ręce dalej, które dokładnie to, co ty próbujesz zapobiec po pierwsze.

“We wszystkich tych relacjach tradycyjne diety działają przeciwko twojego ciała i twojej biologii” – powiedział Ludwig. “Trzeba pracować ze swoim ciałem dla podtrzymująca utraty wagi.”

W jaki sposób to robisz? Ludwik mówi, że trzeba jeść więcej dobrych produktów. W szczególności, on mówi, że zdrowych źródeł tłuszczów spożywczych-awokado, oliwa z oliwek, produkty mleczne z pełnym zawartości tłuszczu, orzechy i orzechowymi oleje, sosy sałatkowe z całą zawartością tłuszczu i prawdziwy ciemna czekolada-twoi najwięksi sprzymierzeńcy w utracie wagi.

Na 2 tygodnie, próba, aby obciążyć w górę twój dieta z tymi jedzeniem podczas gdy ciący kwalifikowane carbs, w tym układy scaleni, pretzels, ciasteczka, chleby i inne odnośne przekąski, jak również bogate w skrobię warzywa jak ziemniaki. Głód minie, podczas gdy twoje ciało straci motywację do przechowywania tłuszczu, Ludwig mówi. W menu podane są некрахмалистые warzywa, owoce, ryby, mięso, fasola i inne produkty pełnoziarniste. “Można mieć, aż poczujesz się syty” – powiedział Ludwig.

Inni eksperci zgadzają się prawe źródła grubej pomocą zwiększają utratę wagi. Wzrastać pełność i tłumić głód, “zdrowe sadło robią utratę wagi wygodne,” mówi itp. Lydia Bazzano, profesor żywienia na Uniwersytecie Tulane university. Jej badanie w różne diety pokazuje korzyści straty zastąpić niezdrowe węglowodany z zdrowymi Sadło.

Przez dwa tygodnie można dodać z powrotem w małej ilości skrobię warzywa i produkty pełnoziarniste, takie jak owies, quinoa, gryka i wszystkie te pełnoziarniste “Starego Świata”, mówi Ludwig.

Badanie eksperymentalne, oparte na tej diecie, pokazuje, że ludzie stracili do 2 funtów tygodniowo—bez głodu lub ograniczenia we wszystkich kierunkach, благоприятствуемого konwencjonalnych diet. W końcu, jak tylko twoja waga osiągnie nowej, niższej “danego punktu”, można dodać z powrotem niewielką ilość przetworzonych węglowodanów” – powiedział Ludwig. Twoja dieta musi więcej lub trochę Среднеземноморск typu plan-widok łączący w ten sposób wiele korzyści mózgu i ciała.

To nie jest radykalnie lub ekstremalnie. Ale jeśli twoim celem jest zdrowa, zrównoważona, utrata masy ciała, to jest to rodzaj diety najnowsze wsparcia nauki.

Zapewne zadajesz sobie pytanie ” A co z ćwiczeniami?!”Z wielu powodów regularne ćwiczenia są niezbędne dla zdrowia ciała i umysłu. Ale przy braku większych zmian w diecie większość badań pokazują, że same ćwiczenia nie spowodują więcej niż parę funtów spadającego ciężaru.

Niemniej jednak, jeśli zastanawiasz się, jakie ćwiczenia będą najlepiej wspierać swoje cele utrata masy ciała, oparte na diecie, badania pokazują, że aktywność fizyczna o wysokiej intensywności najlepiej. Pomyśl krótkie wybuchy całkowitego sprintu lub jazdy na rowerze, a nie zaawansowane biegnie lub podróży. Wszystkie ćwiczenia są przydatne dla ciebie. Ale te ataki сверхинтенсивной aktywności związane były ze zmianami stężenia cukru we krwi, które utrzymują niski ciężar ciała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here