Zmniejsza i traci 100 kg, dla każdego,

Zmniejsza i traci 100 kg, dla każdego, Czas wciągająca i do tego, aby schudnąć nie wystarczy więcej niż tylko dieta: do tego potrzebne są ćwiczenia, jeszcze lepiej sport, który może przyciągnąć i dać się ponieść, aby zapewnić ciągłe szkolenie i zmusić nas naprawdę schudnąć. Ilość kalorii, które spalamy, zależy od masy ciała, aktywności fizycznej i poziomu intensywności. Aby uzyskać największe korzyści, centra kontroli i prewencji chorób w USA zalecają pięć godzin umiarkowanie intensywne oddychanie. To jest dziesięć rodzajów sportu, które pozwalają spalić więcej kalorii.Gdy stracę kilogramy,  w czasie ciąży? Pytanie, co można zrobić prawie wszystkie kobiety po porodzie. Oto porady na odchudzanie po porodzie, z których pierwszy – nie spieszyć się
Jak schudnąć po porodzie
Mówią, że chcą od dziewięciu do dwunastu miesięcy, aby wrócić do formy po porodzie. Oczywiście, patrząc na mamo show-biznesu, które po tygodniu po szczęśliwego wydarzenia wykazują się nienaganną linię, trudno jest powstrzymać zazdrość.

Ale wracając z nieba na ziemię brutalna rzeczywistość jest taka: nie zmniejsza od dziś do jutra, i przejść diety zbyt rygorystyczne i w intensywnych sesji w siłowni, zwiększa obciążenie na nasze fizyczne, że w czasie ciąży są już badali wszystkie kolory.Porady na odchudzanie po ciąży (9 zdjęć)
Jak stracić nagromadzonych kilogramów w czasie ciąży? oto kilka wskazówek
Dlatego lepiej iść ostrożnie, mieć cierpliwość, zapomnieć o banał i nie spieszyć czas. I wtedy dajemy ci wskazówki na odchudzanie po porodzie:

Nie ma na dietę, jeśli karmisz piersią

Dziecku trzeba wiele konkretnych składników odżywczych (białko, żelazo, wapń…), i trzeba dużo energii, aby karmić piersią.

Nie spiesz się i nie spiesz się
Twoje ciało podczas ciąży zobowiązała Nie ma na dietę, jeśli karmisz piersiąsię cud. W tobie rośnie nowe życie, nowy człowiek, i można sobie tylko wyobrazić, jakie zmiany zaszły w tobie. Więc to normalne, że po porodzie patrzysz w lustro i nie widzi ten sam kształt, co przed ciążą. To zajmuje trochę czasu, dużo cierpliwości i są szczególnie odpowiednie oczekiwania, zanim odzyskać formę wcześniej.Zacznij na nowo odkrywając przyjemność od słodkich działań, które pozwalają odzyskać kontakt z ciałem i po programy  rehabilitacji, która zapobiega wypadaniu macicy, nietrzymanie moczu i pomaga zrobić jakiś ruch. Nie musisz się spieszyć i nie liczyć na to, aby schudnąć w ciągu kilku miesięcy, zazwyczaj wymagane rok, zanim wróci do swojej pierwotnej wagi sprzed ciąży.

Ponadto, okres po porodzie jest bardzo delikatny. Czujesz się kruche i zmęczony, dziecko pochłania całą swoją energię, i to nie do końca odpowiedni czas, żeby poświęcić się radykalnych diet lub pozbawić się przyjemności jest coś, co spełnia.

Ruszać się!

Spacery z dzieckiem, na bieżąco, na basen razem, robi ćwiczenia w domu lub zabrać na siłownię, jak tylko będzie to możliwe, i zachwycony lekarza. Post-boże Narodzenie joga może być również przydatne, która przyniesie korzyści zarówno fizycznego, jak i psychicznego. W każdym razie, nie musisz się spieszyć, twoje ciało myśli, że widział już wszystkie kolory i powinny być zabawne. Odczekaj co najmniej dwóch miesięcy, zanim zrobisz jakieś delikatne ćwiczenia i co najmniej czterech miesięcy, aby zajmować się sercowonaczyniowymi ćwiczeniami. Nie dotykajcie się w wyczerpujących sesjach na siłowni, unikaj robić ćwiczenia na brzuchu w pierwszych miesiącach. Lub zapisz się na basen, pływanie pomaga zmniejszyć kształt, walczy z opóźnieniem wody i kontakt z wodą daje poczucie dobrego samopoczucia. Możesz nawet zacząć, aby wznowić aktywność fizyczną, uczestnicząc w ćwiczeniach, które treningu dna miednicy, starał się, od ciąży i porodu, w taki sposób, aby działać również na elastyczność stawów.

Masaż i zabiegi
Jeśli ciąża pozostawiła ci cellulit, rozstępy i poduszki, daj sobie leczenie лимфодренажным masażu, które rozpuszczają zlokalizowany Адип i poprawiają krążenie krwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here