metody wydłużenia penisa

metody wydłużenia penisaChirurgiczne rozwiązanie do wydłużenia penisa są omawiane od dawna, ale urologów zgadzasz się z tym, że ryzyko, jakie ponoszą znacznie wyższe, niż korzyści. Jedna z metod polega na cięciu więzadła, która łączy penisa z umywalką, czyniąc w ten sposób widoczną dodatkową część pręta. Można zarobić około 2 centymetrów, ale w rzeczywistości nie ma rzeczywistego rozciąganie; również wymaga około 6 miesięcy specjalnych ćwiczeń, aby zapobiec ponownemu więzadła. Jeszcze jedna praktyka chirurgiczna polega na tym, aby wprowadzać tłuszcz, wycięty z innych części ciała pacjenta lub silikonu w trzon prącia, aby zwiększyć jego średnicę.

metody wydłużenia penisa

Marco  i Paolo Гонеро na uniwersytecie w Turynie mówią, że coraz więcej mężczyzn chce powiększyć swojego penisa, ponieważ są niezadowoleni z jego wielkości. Chociaż do tego w ogóle nie ma żadnych podstaw, ponieważ długość penisa u większości mężczyzn jest w normie. Zakłada się, że powinna być nie mniejsza niż 4 cm w stanie relaksu i 7,5 cm na zaburzenia erekcji. Nie wszyscy ludzie jednak zadowolony, stąd duże zainteresowanie różnych metod powiększania penisa na problemy z erekcją.

metody wydłużenia penisa: włoscy naukowcy przeanalizowali 10 wiarygodnych badań, które oceniają skuteczność i bezpieczeństwo różnych metod przedłużania penisa. Połowa z nich-operacyjne metody, sprawdzone na 121 osób. Inwazyjne metody, które nie wymagają użycia skalpela, próbowali 109 osób. Jednym z nich jest rozciągnąć penisa. Pomagają w tym nosić nad penisem świątynie (zwane Экстензорием)podejmują wysiłek od 600 do 1500 gramów. Artykuły Najlepsze ćwiczenia rozciągające penisa Włochy.

jak wydłużyć penisa

Konwerter powinien działać na zasadzie podobnej do tego, który jest używany przez wiele lat w celu przedłużenia słuchu, kończyn, szczególnie nóg. W chirurgii plastycznej od przyrostowe rozciąganie powierzchni skóry pacjenta, aby następnie być przeniesiony w inne miejsce. Marco  i Paweł  twierdzą, że w ten sposób można nawet powiększyć penisa. Jak wydłużyć penisa: badanie, o którym mowa nimi, wykazały, że  rozciąga się średnio o 1,8 cm Inne wiarygodne badania sugerują jednak, że przy tej metodzie penis większy zwiotczała 2,3 cm, a w erekcji -. 1.7 cm

jak wydłużyć penisaJak wydłużyć penisa: ta metoda, jednak irytujące. W pierwszym cytacie badania na rozciąganie musieliśmy użyć sześć godzin dziennie w ciągu czterech miesięcy. W drugim экстендере trzeba go nosić w ciągu 4 godzin w dzień, ale w ciągu 6 miesięcy.

Tak samo irytujące w użyciu, a do tego nie jest bardzo skuteczny, udowodnił pompę próżniową, która jest w rozszerzeniu penisa na podciśnienie. Naukowcy ostrzegają, że nawet podczas użytkowania w ciągu sześciu miesięcy nie zwiększa penisa. Jednak przyznają, że niektórzy z mężczyzn, którzy go używają, otrzymałeś efekt psychologiczny, bo był zadowolony z pomocą.

Nowsza i mniej inwazyjne praktyka przewiduje zamiast odciąć atak moszny na aukcji, aby zwolnić część penisa i dać wyobrażenie o tym, że jest dłuższy. Ta operacja trwa dwadzieścia minut, aby ćwiczyć i ma mniej skutków ubocznych.

Doświadczonych chirurgów wystarczy wykonywać operacje na wydłużenie penisa, jednak mało, i istnieje ryzyko okazać się w mało znanych rękach. Urologów i chirurgów mają obowiązku wyjaśniać pacjentom skutki uboczne i ryzyko związane z takimi operacjami, a jest ich wiele: zakażenia, uszkodzenia nerwów, zmniejszenie wrażliwości i zaburzenia erekcji.

Biorąc pod uwagę ryzyko, wielu decyduje się na nie przystąpić do operacji.Przypadki, kiedy człowiekowi naprawdę trzeba rozciągaj penis, mało. Dzieje się tak na przykład, dla tych, którzy cierpią z powodu ekstremalnej  , anatomic stan, który prowadzi do tego, że penis w 2,5 razy mniej niż średnia. Zazwyczaj jest to związane z brakiem pełnego rozwoju w okresie dojrzewania, ale nawet w tym przypadku rzadko wymaga interwencji, na przykład, jeśli ktoś cierpi na zmęczenie oddawanie moczu i cierpi na nawracające infekcje.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here