Czy naprawdę rozciągnąć penisa?

Czy naprawdę rozciągnąć penisa?Jest jedna rzecz, która łączy w sobie konta e-mail z całego świata: spam-maile, które polecają cudowne rozwiązania i rzeczy, aby osiągnąć wydłużenie penisa. Najprawdopodobniej  “zwiększ swój penis”, w języku włoskim) jest najczęściej używanym przedmiotem kiedykolwiek w e-mailach, do tego stopnia, że stał się niemal legendarnego miejsca i sam identyfikuje spam, czyli praktyka wysyłania miliardów niechcianych wiadomości w nadziei, że ktoś kliknie na linki i w końcu kupi dziwne leki (które często nie są) lub produkty różnego rodzaju produkt dla mężczyzn.

Ale czy naprawdę można zwiększyć długość penisa na stałe?

Zostały przetestowane rozwiązania różnego typu do wydłużenia penisa, od ręcznych metod do interwencji chirurgicznej, z przemian wynikami, które do tej pory nie doprowadziły do  rzeczywistych, wystarczających, wiarygodnych procedur medycznych. Niektóre rozwiązania, takie jak te, które są oferowane w spam, prawie zawsze oszustwo i nie prowadzą do żadnego sukcesu.

Na dzień dzisiejszy w ograniczonej literaturze naukowej na ten temat nie ma przekonujących dowodów na skuteczność chirurgiczne metody powiększania członka, albo zwiększenie jego szerokości lub poprawy erekcji. Oferowane systemy, prawie zawsze środki, zrób to sam, i nie jest zalecane przez ekspertów, przewidują zastosowanie pomp lub uciekają się do manipulacji aukcji penisa, aby poprawić krążenie krwi w naczyniach (to napływ krwi doprowadzić do erekcji, co sprawia, że zaostrzyć miękkich części w wyniku ciśnienie wzrasta).

Pompki do powiększania penisa
Narzędzia tego typu są zazwyczaj składają się z cylindra, w którym ma być wstawiony penisPompaa. , ręczny lub elektryczny, a następnie tworzy częściowe stan próżni wewnątrz cylindra, tym samym przyczyniając się do rozwoju penisa: podciśnienie sprawia, że ciśnienie w naczyniach krwionośnych wzrastać.

Jeśli cierpisz na impotencję, pompy tego typu mogą być wykorzystywane w celu ułatwienia erekcji, nawet jeśli efekt jest tymczasowy i wymaga elastycznego pierścienia (rodzaj hemostazy peruki), aby zastosować do podstawy penisa do ograniczenia przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Nie ma przekonujących dowodów naukowych, pomagają czy te pompy, aby uzyskać trwałe wydłużenie.

RozciąganieRozciąganie

krótkie rzeczy można się napinać, ciągnie ich, wielu innych-nie. Tkanki penisa miękkie i elastyczne, szczególnie w przypadku braku erekcji, i istnieją narzędzia, które można zastosować w celu zwiększenia odległości od podstawy penisa do żołędzi, co sprawia, że pręt przedłużający. Niektóre z tych narzędzi są cylindryczne i wstawiane wokół penisa, a następnie rozszerzają się wraz z upływem czasu. Inne sugerują używanie prawdziwych wagi, aby wykorzystać grawitację i uzyskać wydłużenie. Jednak nie wygląda na to, że te rozwiązania powodują wyraźne rezultaty, i one również mogą być niebezpieczne: tkanki penisa są narażone na silny stres, i istnieje ryzyko ich rozciągania lub uszkodzenia do tego stopnia, że nie mogą już utrzymać pełną erekcję.

“Dojenie penisa” lub “” – to praktyka, która powinna służyć do osiągnięcia naturalnego wydłużenie penisa, co poprawia krążenie w naczyniach krwionośnych. Manipulacja polega na tym, aby ścisnąć penisa od podstawy rod przed rozpoczęciem żołędzi, z ruchem, przypominający dojenie krowy. Ci, którzy popierają tę praktykę, mówią, że otrzymali wyniki, które jednak nigdy nie zostały potwierdzone naukowo i specjalistów. Praktyka nadal nie jest szkodliwa i, oczywiście, może być przyjemne.

Większość osób, które myślą o tym, aby uciekać się do metod rozciągania penisa, w rzeczywistości nie potrzebują w tym, i na niego często wpływają błędy o nieprawidłowym kulturowe modele i stereotypy. Anatomicznie, każda historia sama w sobie, a więc jest to także członek, który znajduje się. Nie ma żadnych standardowych środków, ani idealnych środków, aby mieć lepsze życie seksualne, niż inne. Średnio penis człowieka na zaburzenia erekcji ma długość 13,12 centymetrów, z dokładnością do bardziej lub mniej 1,66 cm. Długość  penisa nie daje żadnych specjalnych wskazówek o rozmiarach, które można osiągnąć podczas erekcji. Długość rąk lub nóg lub nosa lub innych części ciała nie są wskaźnikami wielkości penisa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here