bacon-weave

bacon-weavezespół grill został nazwany wielkim mistrzem prestiżowego amerykańskiego Królewskiego grill Invitational, więc można założyć, że wie coś o wędzonej wieprzowiny. Boczek, w szczególności, jak się okazuje, w książce kucharskiej Smoking Bacon & Hog. Teraz leczyć świńską brzuch i zrobić splot!

Ach, oplot z boczku. To jest to, że ci, którzy kochają boczek, naprawdę powinien mieć w swoim arsenale. Boczek splot kuchni płaskie i równomiernie. Mało tego, że boczek splot świetnie nadaje się do pakowania kurczaka, mięsa bułkę i wędlin na grubych, ale to też fajne w kanapeczkach, aby upewnić się, że otrzymasz boczek w każdym jednym kawałku! Tutaj pokażę wam piękną sztukę tworzenia wyplatania z boczku.Umieścić 8 pasków bekonu pionowo ободку blachy lub folii aluminiowej, blisko siebie. Kwasy strony muszą patrzeć na jeden kierunek, i mięsiste strony muszą oglądać się na inny kierunek. Szerokość powinna odpowiadać długości pasa.Złóż każdy pasek na pół do siebie. Umieść jeden pasek słoniny prostopadle do tego paska, mocowane do tylnej części fałdy. Rozwiń te zadarty paski temu nad prostopadłej paskiem boczku.Teraz złożyć wszystkie pozostałe pasy na przemian kolumnach. Umieść jeden pasek słoniny prostopadle do tego paska, mocowane do tylnej części fałdy. Rozwiń te paski z powrotem w dół prostopadle do pasa boczku.Powtórz procedurę z pierwszym zestawem pasków. Zrobić to samo na górnej części tkaniny. Powinno być taką samą ilość pasków, idących w dół, jak i w poprzek.Czas pieczenia i temperatura będą się różnić w zależności od tego, jakie mięso można оборачиваете. Aby przygotować, podgrzać palacza do 350ºF (177ºC) i gotować przez około 30-45 minut. Danie zazwyczaj przygotowują, gdy boczek jest opóźniony wokół mięsa i przykleja się na miejscu.

bacon-weave

Kup gruby kawałek boczku, około funta-wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić 2 boczku z dodatkowym bekonem(około 4 kromki).
Wyrównaj papier do pieczenia folią aluminiową. Ułożyć paski boczku obok siebie poziomo jak najbliżej siebie.Podnieś do góry i złóż z powrotem końce każdego innego na jednej stronie arkusza papieru do pieczenia. Połóż plasterek boczku prostopadle (pionowo) poziome szeregi boczku, bezpośrednio nad pasków bekonu, które nie откидывали temu. Wyprostuj składany boczek, aby pokryć paski, którą można umieścić na blasze.

Podnieś do góry i złóż z powrotem końce poziomych uszczelek boczku które pod pionowej uszczelnieniem boczku na stronie blachy do pieczenia. Umieść kawałek boczku obok pierwszej pionowym paskiem boczku, bezpośrednio nad pasków bekonu, które nie  temu. Wyprostuj składany boczek, aby pokryć paski, którą można umieścić na blasze. Powtórz proces przemian pionowe i poziome uszczelki boczku, aż dojdziesz drugi koniec poziomych uszczelek boczku. Powinno to wyglądać mniej więcej tak.